site
					logo

YÜKLENİYOR

OYUNLAR YENİDEN TASARLANDI. SERBEST BIRAKILDI!

HAKKIMIZDA


Born2PlayGames olarak, oyunların büyüsüne hayranız ve bu büyüyü yaşatmak için tutkulu bir yaratıcı ekibiz. Oyuncuları büyüleyici dünyalara taşıyan olağanüstü ve heyecan verici oyun deneyimleri yaratmaya adanmış dinamik bir oyun geliştirme stüdyosuyuz.

Oyunların başarabileceği sınırları zorlamak için yaratıcılık, yenilikçilik ve mükemmellikle dolu bir birleşimi benimsiyoruz. Biz hayalperestler, hikaye anlatıcıları ve maceraperestleriz, oyuncuları nefes kesen maceralara sürükleyen ve hayal güçlerini ateşleyen hikayeler örüyoruz.

Oluşturduğumuz her oyun, sanatın, teknolojinin ve duygunun bir uyumudur; oyuncuları etkileyip memnun etmek için titizlikle hazırlanır. Oyunun, bağlantı kurma, ilham verme ve eğlendirme gücüne inanıyoruz ve her piksel, her satır kod ve her ses vuruşuna kalbimizi ve ruhumuzu koyuyoruz.

Born2PlayGames olarak, oyunların coşku dolu bir macera olması gerektiğine inanıyoruz. Yetenekli geliştiricilerimiz, sanatçılarımız ve tasarımcılarımız, hayal gücüne dayalı kavramları hayata geçirmek için birlikte çalışır ve iz bırakan oyunlar sunar.

Gaming dünyasının sınırlarını yeniden tanımlamak için bize katılın; her tuşa basışın heyecan uyandırdığı, her seviyenin bir başyapıt olduğu ve her zaferin bir zafer olduğu bir yolculuğa çıkalım. Birlikte, Born2PlayGames'in diyarlarındaki olağanüstü gücü serbest bırakalım ve unutulmaz bir yolculuğa çıkalım.

dijital kolaj

OYUNLARIMIZ


Oyunlarımız, tutku, yaratıcılık ve ayrıntıya gösterilen özenle hazırlanız. Sizi büyüleyici hikayeler, heyecan verici oynanış ve etkileyici görsellerle kendimize çekeceğiz ve oyun deneyiminizi yeniden tanımlayacak epik maceralara hazırlayacağız.

GUARDIANS

Rogue benzeri | PC

Immersive Guardians dünyasına adım atın, yoğun savaş, zengin bir hikaye anlatımı ve işbirlikçi oyunun birleştiği heyecan verici bir aksiyon RPG. Bir gardiyan mecha droid olarak güçlerinizi serbest bırakın ve kaosla enfekte olmuş yaratıkları yok etmek ve değerli parçalar toplamak için epik bir yolculuğa çıkın. Şaşırtıcı görselleri, keşfedilecek çeşitli gezegenleri ve etkileyici bir anlatıyı içeren Guardians, bu post-apokaliptik evrenin sırlarını keşfederken sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Daha Fazla

TAKIM


Born2PlayGames olarak, işbirliğinin gücüne ve birleşik bir takımın gücüne inanıyoruz. Oyunlara olan tutkumuz ve mükemmelliği takip etme arzumuzla bir araya gelmiş tutkulu ve yetenekli bir grup bireyiz. Çeşitli beceri ve deneyimlerle bir araya gelerek, dünya çapındaki oyuncuları etkileyen sürükleyici ve ilgi çekici oyun deneyimleri yaratıyoruz. Sınırları zorlamak, normları sorgulamak ve kolektif vizyonumuzu hayata geçirmek için bize katılın. Birlikte, kalıcı bir etki bırakan oyunlar yaratacağız ve oyun endüstrisini yeniden tanımlayacağız. Sınırları olmayan yeniliklerle dolu Born2PlayGames takımına hoş geldiniz. Birlikte büyülü şeyler yaratalım!

ekip üyesi

"Kodu yönet, oyunu şekillendir!"


Berk "Neth" B.

Oyun Geliştirici (Kurucu)

ekip üyesi

"Oyun değiştiren stratejiler, sınırsız olanaklar."


Çağatay "Zinguna" P.

İş Geliştirme Müdürü (Kurucu)

ekip üyesi

"Sanatsal vizyonunuzu ortaya çıkarın, büyüleyici dünyalar şekillendirin."


Çağrı "Dovahkiin" B.

Sanat Direktörü (Kurucu)

ekip üyesi

"Sanal dünyalara hayat verin ve soluksuz deneyimler şekillendirin."


Gökay "100EvilEye" Ç.

3D Sanatçı (Kurucu)

ekip üyesi

"Oyuncuları olağanüstü diyarlara taşıyan görsel şölenler oluşturun."


Rıfat "BlackLabeld" G.

VFX Sanatçısı

ekip üyesi

"Etkileyici animasyonlarla sanal dünyalara hayat verin."


Alaa "AlaaHamwi" H.

Animatör

STUDIO


Born2PlayGames: Hayal Gücünün Macerayla Buluştuğu Yer. Biz, oyuncuları olağanüstü dünyalara taşıyan, hayal güçlerini ateşleyen ve etkileşimli eğlence sınırlarını zorlayan unutulmaz oyun deneyimleri sunmaya adanmış yenilikçi bir oyun geliştirme stüdyosuyuz.

Takıma KATIL


AÇIK İŞ POZİSYONLARI

Born2PlayGames'e hoş geldiniz, burada yenilik tutkusuyla tanışır ve yaratıcılık hayat bulur. Unutulmaz oyun deneyimleri sunmaya adanmış hırslı ve dinamik bir bağımsız oyun stüdyosuyuz. Eğer vizyon sahibi, öncü ve oyunculardan oluşan yetenekli bir ekibe katılmaya hazırsanız, o zaman dünyamıza adım atın ve birlikte olağanüstü bir şeyler yaratalım. Aşağıda açık iş pozisyonlarımızı keşfedin ve Born2PlayGames ile heyecan dolu bir yolculuğa çıkın. Kariyerinizi ilerletmeye hazır mısınız? Şimdi başvurun ve oyun endüstrisinin geleceğini yeniden tanımlayalım!


OYUN GELİŞTİRİCİ

Oyun geliştiricilerini arıyoruz: unutulmaz anılar yaratmak için oyun tasarımcıları arıyoruz!

LEVEL TASARIMCISI

Etkileyici seviyeler oluşturun, oyun dünyamızı hayata geçirin ve unutulmaz oyuncu deneyimleri yaratın.

ANİMATÖR

Olağanüstü olanı canlandırın: Oyunlarda etkileyici görseller ve etkileyici hikaye anlatımı oluşturun!

VFX ARTIST

Sanatsal ustalığınızla görsel efektlerin gücünü kullanın ve Guardians dünyasını ateşleyin.

SFX ARTIST

Ses deneyimini ateşleyin ve sesin şefi olun, oyuncuları büyüleyen etkileyici sesler oluşturun.

3D ARTIST

Hayal gücünüzü serbest bırakın, vizyoner yaratıcı ekibimize katılın ve oyun endüstrisinin geleceğine izinizi bırakın.

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Takımımız ve ürünlerimizle ilgili güncel bilgilere sahip olmak için bültenimize abone olun.

ILETISIME GEC


Born2PlayGames ile heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Sizi etkileyici ve unutulmaz oyun deneyimleri yaratmaya olan tutkumuzla tanışmak ve bağlantı kurmak istiyoruz. Oyunlarımızla ilgili sorularınız, kariyer fırsatları veya işbirliği talepleriyle ilgili olarak ekibimiz burada size yardımcı olmak için bekliyor.

Bize aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşmaktan çekinmeyin. İlgilendiğiniz için teşekkür ediyor ve sizden haber bekliyoruz.

MESAJ BIRAKIN

* zorunlu alan

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ